OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@regen50-nutrilago.cz

Přírodní a efektivní řešení pro Prostata,
Urologické problémy, Potence, Libido a Vitalita

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

Zvětšená prostata

Zvětšená prostata postihuje muže nad 50 let, ale někdy i před dosažením tohoto věku. Trpí jí 90 % mužů starších 80 let, což činí ze zvětšené prostaty běžné onemocnění. Někteří muži netrpí žádnými příznaky, zatímco jiní ano. Co to vlastně zvětšená prostata je a co pro muže diagnóza zvětšená prostata znamená? Jak zvětšená prostata muže ovlivňuje a co při problémech se zvětšenou prostatou pomáhá? Čtěte dále a najděte odpovědi.

 

Nástin mužské anatomie

Nejprve začněme stručným popisem toho, co je prostata. Prostata je také běžně známá jako prostatická žláza. Nachází se těsně pod močovým měchýřem a před tlustým střevem.

Má velikost vlašského ořechu nebo kaštanu a lze ji nahmatat prstem skrz řitní otvor. Její hlavním účelem je vyrábět tekutinu pro sperma. Vzhledem k umístění prostaty je snadné pochopit, proč je zvětšení prostaty tak nepříjemné: tlačí na močový měchýř a může stlačovat močovou trubici.

 

Příznaky zvětšené prostaty

Jelikož zabírá zvětšená prostata v podbřišku více místa, jakmile doroste d určité velikosti, tlačí na močový měchýř a močovou trubici. Muži zaznamenávají zvětšenou prostatu podle následujících příznaků:

 • Časté močení / malé množství moči
 • Únik moči
 • Neobvyklé kapání po močení
 • Bolest při močení
 • Proud moči je výrazně slabší než obvykle
 • Přerušovaný proud moči
 • Zánět močového měchýře: Někdy není močový měchýř zcela vyprázdněn a zbytková moč poskytuje ideální úrodnou půdu pro bakterie – to může vést k infekcím močového měchýře.
 • Přítomnost nykturie (časté močení v noci) znamená, že musíte častěji přerušovat spánek, než jste byli zvyklí. Dříve nebo později to vede k tomu, že se druhý den budete cítit unavení.

Pokud zaznamenáte podobné příznaky, měli byste navštívit lékaře – většinou existují základní diagnózy prostaty bez mnoha vyšetření a také jednoduché možnosti léčby.

 

Jak je diagnostikována hyperplazie prostaty?

Zdravá-prostata

Zvětšená prostata se pozná prostým pohmatem. Při urologické kontrole lékař vloží prst do řitního otvoru. Vyšetření je velmi jednoduché a informativní, takže se i přes dočasné nepohodlí vyplatí. Zvětšení může odborník snadno pocítit. Je také možný rektální ultrazvuk prostaty, který poskytuje ještě přesnější výsledky než pouze palpace. Lékař také dokáže rozlišit, zda je zvětšená prostata vedlejším účinkem nějakého jiného onemocnění prostaty nebo je to skutečný původce problémů. Lze například měřit, zda zbytková moč zůstává v močovém měchýři a způsobuje zánět. Kromě toho lze ultrazvukem také zjistit, zda je tkáň pravidelná (homogenní) nebo má jiné abnormality navzdory zvětšení. Váš lékař vám také může odebrat krev, aby určil vaše hladiny PSA. Tento tzv. prostatický specifický antigen je důležitým ukazatelem toho, zda je změna na prostatě benigní nebo maligní.

 

Příčiny zvětšené prostaty nejsou vždy známy

Zvětšení prostaty vzniká zvýšením počtu prostatických buněk. Ale proč přesně se prostatické buňky množí? Věda zatím na tuto otázku nebyla schopna dát jednoznačnou odpověď. Někdy může být důvodem zvětšení rakovina prostaty, ale rakovina prostaty nikdy není důvodem benigní hyperplazie prostaty. Hormonální výkyvy zažívá v průběhu života každý muž. Je známo, že testosteron a další hormonální výkyvy hrají roli při vzniku zvětšené prostaty. Časté jsou i genetické příčiny. Pokud jsou známy případy v rodině, zejména u blízkých příbuzných, jako jsou bratři nebo otec, zvyšuje se riziko, že budete trpět zvětšenou prostatou.

 

Výskyt zvětšení prostaty

Zvětšování začíná ve věku 50 let a poté postupuje jinou rychlostí. Zvětšení prostaty může postihnout muže počínaje 40. rokem, proto se screeningové testy doporučují od 45. roku věku. V mnoha případech se není třeba obávat. I když je vyloučeno závažné onemocnění prostaty, hyperplazie prostaty se může stát nepříjemnou. Například, pokud musíte močit několikrát za noc, může to mít zásadní dopad na kvalitu spánku a snížit kvalitu života. Často hraje důležitou roli i psychologický faktor: neschopnost vydržet bez častých návštěv toalety může vést k frustraci a depresi.

 

Je zvětšení prostaty nebezpečné?

Mnoho mužů hned napadne rakovinu a dostane strach. Navzdory nízké úmrtnosti je rakovina prostaty jedním z nejčastějších nádorových onemocnění u mužů. Benigní hyperplazii prostaty je však třeba odlišit – je benigní a nemá nic společného s rakovinou. Zvětšení prostaty nemá lékařský význam, dokud nezpůsobuje nepříjemné příznaky, pokud je prostata větší než normálně, ale muž nic necítí, není nutná žádná léčba u lékaře (jen více kontrol). Pokud je diagnostikována zvětšená prostata, aniž by si postižený muž všiml příznaků zvětšení prostaty, není třeba se znepokojovat. Vyvstává však mnoho otázek: Jak můžeme léčit zvětšenou prostatu? Můžeme zabránit růstu prostaty?

 

Co dělat při zvětšené prostatě?

Zvětšenou prostatu lze léčit léky nebo chirurgickým zákrokem s použitím různých technik. Bez obtíží a bez zhoubného bujení není nutná žádná léčba zvětšené prostaty. S mírnými příznaky není třeba hned panikařit. Existují jednoduché a přirozené možnosti léčby zvětšené prostaty – obvykle bez vedlejších účinků – které lze efektivně využít. Jedním z takových produktů je Regen50 od Nutrilago. Produkt je čistě přírodní a obsahuje výtažky z dýňových semínek, afrických švestek a sabalových palem. Studie prokázaly, že tyto látky mají pozitivní vliv na nezhoubné zvětšení prostaty. Přispívají k regeneraci prostaty a močového systému. Přípravek lze užívat trvale a bez vedlejších účinků.

Zvětšená-prostata

Objednejte REGEN50 100% přírodní produkt

Jak může Regen50 pomoci proti zvětšené prostatě?

Existuje mnoho doplňků stravy na prostatu. REGEN50 je jedním z nich a díky vysoké kvalitě a vysokému množství účinných látek prokázal velký vliv na zmírnění příznaků zvětšené prostaty:

 • Extrakt z palmy Sabal pomáhá při častém nočním močení a působí jako inhibitor 5-alfa-reduktázy, který snižuje produkci DHT (aktivní forma testosteronu, dihydrotestosteron – primární stimulátor zvětšení prostaty) a zabraňuje jeho navázání na prostatu.
 • Extrakt z dýňových semínek se po staletí používá k léčbě a prevenci infekcí močového měchýře a dosahuje skvělé účinnosti.
 • Extrakt z kořene kopřivy působí nejen proti benigní hyperplazii prostaty, ale má také protizánětlivé vlastnosti a zmírňuje podráždění a záněty močových cest. Pomáhá také „propláchnout“ močové cesty.
 • Extrakt z pygeum je známý svými antibakteriálními a protiplísňovými účinky, díky nimž je tato látka účinný pomocník proti infekcím močového měchýře.
 • Hořčík uvolňuje svaly včetně svalů močového měchýře a snižuje potřebu častého močení.
 • Hořčík může zmírnit problémy s močovým měchýřem a močovými cestami a zlepšit příznaky, jako jsou únava a deprese.
 • Vitamíny C, E a B6 mají pozitivní vliv na imunitní systém a působí antioxidačně a antibakteriálně.

REGEN50 a REGEN50 STRONG jsou vysoce kvalitní produkty vyrobené v Německu. Jejich jedinečné složení obsahující správný a účinný poměr je založen na mnoha studiích, které potvrdily účinnost přírodních ingrediencí, ze kterých jsou vyrobeny.

Jedná se o recepturu obsahující vysoce kvalitní extrakty a přísady, které jsou proti příznakům zvětšené prostaty prokazatelně velmi účinné. Produkty REGEN50 působí na skutečnou příčinu onemocnění a jsou doporučovány i jako preventivní opatření.

Podívejte se na cenu a speciální nabídku produktů REGEN50.

 

Secure Payment

JEDNODUCHÝ NÁKUP & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, Diskrétní nákup a Bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Dodání je zdarma u objednávek nad 1780 Kč. Veškeré produkty jsou baleny diskrétně. 〉 >Vice...