OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@regen50-nutrilago.cz

Přírodní a efektivní řešení pro Prostata,
Urologické problémy, Potence, Libido a Vitalita

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

REGEN50 a REGEN50 STRONG obsahuje pouze vysoce kvalitní ingredience s ověřenou účinností.

Formule REGEN50 jsou založeny na přírodních ingrediencích. Jejich účinky byly prokázány řadou vědeckých studií napříč roky výzkumu. Kvalitní výtažky z rostlin, vitamíny a minerály, které jsou součástí formule REGEN50, jsou extrahovány speciálními a přísně kontrolovanými metodami. Odborné testování kvality produktu se provádí v několika fázích. Z těchto důvodu je REGEN50 několikanásobně účinnější, než většina jemu podobných výrobků na současném trhu.

Kapsle REGEN50 jsou složené z kombinace rostlinných ingrediencí, vitamínů a antioxidantů v řádném a účinném poměru. Tato formule obsahuje 8 ověřených a efektivních přírodních složek: ovoce výtažek z ovoce Sabal palmetto, výtažek z kůry slivoně africké, vitamín C, vitamín E, vitamín B6, zinek, hořčík. REGEN50 STRONG je přírodní doplněk stravy, který u mužů pomáhá s prostatitidou, zvětšením prostaty (benigní hyperlázie prostaty) a působí jako prevence proti zvětšení prostaty a dalším onemocněním prostaty, včetně rakoviny. Tyto kapsle dále u mužů pomáhají k posílení erekce, navýšení sexuální energie a potence. Kromě mužů ve středním a vyšším věku mohou kapslí REGEN50 STRONG využít také mladí muži jako prevenci proti zvětšení prostaty, prostatitidě, rakovině prostaty a impotence, nebo se zvýšeným libida a zachováním běžné hladiny testosteronu. Formule REGEN50 STRONG je vytvořena z 12 ověřených a účinných přírodních ingrediencí: výtažek z ovoce Sabal palmetto, výtažek z kořene kopřivy, výtažek z kůry slivoně africké, prášek kořene Maca, výtažek indického kadidlovníku, výtažek z rajčat – lykopen, vitamín C, vitamín E, vitamín B6, zinek, hořčík, l-arginin. Díky tomuto počtu ingrediencí je REGEN50 STRONG nejsilnější formulí působící na prostatu a impotenci na trhu. Nejvyšší počet přírodních ingrediencí v jedné kapsli.

Toto jsou výňatky z vědeckých studií a popisy testů, které prokazují účinnost ingrediencí, ze kterých je formule REGEN50 vyrobena.

Sabal palmetto (Serenoa repens) je palma trpasličí jejíž ovoce obsahuje nejvíce léčivých složek, které efektivně přispívají k normální funkci močových cest a prostaty. Produkty Sabal palmetto obsahují účinné látky jako jsou aminokyseliny, rostlinné steroly a flavonoidy. Její polysacharidy pomáhají redukovat záněty a posilují imunitní systém. Funguje jako inhibitor pro 5-alfa reduktázu (která snižuje hodnoty DHT – aktivní formy testosteronu, dihydrotestosteronu – hlavní stimul pro zvětšení prostaty) a zabraňuje jeho ukládání k prostatě. Mnoho vědeckých studií prokázal, že protizánětlivé účinky Sabal palmetto jsou umocněny při jeho konzumaci spolu s lykopenem. Silnější formule, REGEN50 STRONG, obsahuje kombinaci ovoce Sabal palmetto a lykopenu (rajčatový výtažek). Studie byla provedena ve Švýcarsku na vzorcích od 82 pacientů v průběhu několika týdnů. Během tohoto období byly pacientům podávány různé formy ovoce Sabal palmetto, a to každý den. Některým pacientům byly podávány kapsle se sušenými a drcenými plody, jiným naopak výtažky ovoce Sabal palmetto pilulkové podobě, tinktura nebo čaj. Po dokončení testů bylo vydedukována, že u všech pacientů trpících benigní hyperstázií prostaty (BPH) došlo ke zlepšení stavu. Samotní pacienty poté specifikovali částečné nebo úplné zmizení symptomů. Pacienty, kterým byl podán drcený a sušený výtažek z bobulí Sabal palmetto potvrdili účinnost testů a úplné zmizení symptomů. Zapojení vědci označily testy z úspěšné, dle mezinárodně uznávaného hodnotícího systému. Nicméně, podle tohoto hodnotícího systému se nejlepší výsledky projevily u pacientů, kteří výtažek z ovoce Sabal palmetto konzumovali v podobě kapslí. Kromě jiných složek obsahují kapsle REGEN50 a REGEN50 STRONG právě výtažek ze sušených a drcených bobulí ovoce Sabal palmetto. Díky těmto studiím naše formule obsažená v kapslích hodnocena v oblasti nejkvalitnějšího vstřebávání a účinnosti (díky obsahu vitamínů, rostlinných složek a antioxidantů). Na druhou stranu nebyla tato složka ve formě čaje a jiných podobných produktů natolik účinná, aminokyseliny nejsou rozpustné ve vodě. Proto doporučujeme příjem našich kapslí během jídla.

Kůra africké švestky (Prunus Africana) prokazuje svou účinnost na problémy spojené s prostatou v několika vědeckých studiích, včetně studie publikované v Evropsko-rakouském lékařském časopise Wiener Klinische Wochenschrift. Jedna část účastníků dostala 50 mg výtažku kůry africké švestky, a to dvakrát denně. Druhá část skupiny obdržela placebo ve stejné dávce. Celá studie trvala 2 měsíce. Po ukončení studie bylo prokázáno zlepšení symptomů u skupiny, které byl podán extrakt slivoně africké, oproti skupině s placebem. Studie dále jasně demonstrovala efektivitu synergie výtažku Kůry africké šestky s dalšími přírodními výtažky, kterých je užíváno pro léčbu benigní hyperstázie prostaty (zvětšená prostata). REGEN50 a REGEN50 STRONG obsahují, mimo jiného, přesnou a vyváženou kombinaci výtažků Kůry africké švestky, Dýňových semínek a bobulí Sabal palmetto. Tato kombinace prokázala účinnost na symptomy benigní hyperlázie prostaty BPH (zvětšená prostata). Hlavními fytochemikáliemi Kůry africké švestky jsou triterpeny (14%), kyselina ferulová, fytosteroly (beta-sitosterol, beta-sitosteron, kampesterol) a třísloviny. Lékařské vlastnosti jsou připisovány fytosterolům, které prokazují protizánětlivou aktivitu, některé studie prokazují efektivitu léčby prostaty u všech zmíněných skupin. Účinné látky výtažku kůry potlačují činnosti enzymu 5alfa-reduktázym, který metabolizuje testosteron na dihydrotestosteron. Jelikož je to právě dihydrotestosteron, který je hlavní příčinou tvorby benigní hyperstázie prostaty, jedná se o velmi účinnou funkci, která zbavuje problémových symptomů prostaty i močových cest. REGEN50 a REGEN50 STRONG obsahují, kromě výtažku kůry africké švestky, také další účinné látky, které efektivně pomáhají řešit onemocnění prostaty, zachování normální hladiny testosteronu, zamezit ztrátě libida zvýšit celkové zdraví u mužů trpících těmito problémy.

Výtažek z dýně (Cucurbita moschata) je důležitou složkou při léčbě prostaty díky vysokému obsahu omega 3 mastných kyselin, karotenoidů a zinku. Nejdůležitější složkou je však beta-sitosterol, který potlačuje enzym měnící testosteron na dihydrotestosteron, který způsobuje zvětšení prostaty. Výtažek z dýňových semínek je často používán v kombinaci s výtažkem ovoce Sabal palmetto, jejichž kombinace má účinný vliv na redukování symptomů benigní hyperlázie prostaty (zvětšená prostata). Nicméně, symptomy BPH lze redukovat použitím pouze Sabal palmetto. Při provedení studie se 47 pacienty trpícími benigní hyperlázií prostaty užívali skupiny následující: batátový škrob (skupina A, placebo, 320 mg/den), dýňový olej (skupina B, 320 mg/den), Sabal palmetto (skupina C, 320 mg/den) a výtažek dýňových semínek v kombinaci se sabal palmetto (skupina D, každý 320 mg/den). Studie prokázala zlepšení symptomů zvětšené prostaty u skupin B, C, D – jejichž členi užívali pouze Sabal palmetto nebo dýňový výtažek. Symptomy se výrazně zlepšili u pacientů, kteří užívali kombinaci těchto látek. Kombinace výtažků ovoce Sabal palmetto a dýňových semínek je obsažena ve formuli produktu REGEN50.

Výtažek z kořene kopřivy (Urticae dioica) obsahuje živiny jakými jsou účinné látky beta-sitosterolu, lignany, mastné kyseliny, antokyany, vitamín C a serotonin. Bylo prokázáno, že kořen kopřivy má blahodárné účinky na zdraví prostaty, a to zejména proto, že ovlivňuje hormonální aktivitu v její tkáni. Zároveň má silné protizánětlivé a antimikrobiální účinky. Ve dvojitě slepé studii s 558 pacienty trpícími BPH prokázal výtažek kořene kopřivy pozitivní účinky na eliminování LUTS (Symptomy dolních močových cest). Účinek byl 81%, s prokázáním zlepšení proudu moči v porovnání s pacienty, kterým bylo podáno placebo. V kombinaci s výtažkem z ovoce Sabal palmetto prokázal výtažek z kořene kopřivy blahodárné účinky na BPH (zvětšená prostata). Bylo prokázáno, že kombinace těchto látek je stejně účinná jako jiná farmaceutika předepisována na snížení symptomů a zvýšení proudu moči. Jiné studie prokázaly, že kopřiva potlačuje růst nádorů až o obdivuhodných 30%. Lektiny z kořene kopřivy jsou proteinem odpovědným za rozpoznávání buněk a jejich schopnost rozeznat rakovinné buňky od zdravých buněk, což jim umožňuje schopnost napadnout maligní buňky. Výsledky studie publikované institucí Clinical Therapeutic předkládají názor, že výtažek kořene kopřivy v kombinaci s výtažkem kůry africké švestky má výraznější účinky při léčbě BPH (benigní hyperstázie prostaty). REGEN50 STRONG formule obsahuje, mimo jiných látek, také kombinaci výtažků z kořene kopřivy a kůry africké švestky.

Prášek kořene Maca (Maca, Lepidium mayenii) obsahuje celou řadu účinných složek, včetně lipidů, vlákniny, minerálů (vápník, měď, zinek, draslík), vitamínů, fenolů, 53 éterických olejů, nealkalické bioaktivní látky, 7 alkamidů a beta-sitosterol. Mezi účinky Maca kořene patří schopnost řešit problematiku sexuálního, endokrinního (hormonálního) a psychického zdraví. Již po staletí je využíván jako afrodiziakum a přírodní lék problémů s erekční dysfunkcí, e.g. impotencí. Studie provedená na jedincích trpících erektilní dysfunkcí (impotencí) prokázala výraznější účinnost při podání výtažku, oproti podání placeba. MMC provedla čtyři lékařské studie, které prokázaly zlepšení libida a sexuálních funkcí mužů. Další výzkum prokázal, že Maca kořen má vliv na zmenšení mužské prostaty. Formule produktu REGEN50 STRONG obsahuje, mimo jiných látek, také prášek Maca kořene, který v kombinaci s rostlinnými látkami, vitamíny a antioxidanty působí kladně nejen na zdraví prostaty, ale také erekci a tvrdost penisu.

Lykopen je karotenoid hojně se vyskytující v rajčatech. Je účinný při léčbě rakoviny prostaty. Epidemiologické studie potvrzují, že vysoká konzumace lykopenu snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty. Jedna z klinických studií u mužů konzumujících rajčatovou omáčku prokázala snížení hladiny antigenu prostaty (PSA) u pacientů trpících BPH (rakovina prostaty), v porovnání s pacienty, kteří rajčatovou omáčku nekonzumují. V jiné klinické studii muži trpící rakovinou prostaty užívali 30 mg lykopenového doplňku denně po dobu tří týdnů před operací prostaty. Bylo vypozorováno, že muži, kteří lykopen užívali, mají nižší počet nádorů. Což naznačuje, že lykopen lze využít u pacientů, kteří mají již rakovinu prostaty diagnostikovanou. Epidemiologické studie prokázaly, že i minimální množství 6 mg lykopenu denně má blahodárné preventivní účinky. Denní dávka produktu REGEN50 STRONG obsahuje 20 mg vysoce kvalitního lykopenu, který chrání prostatu proti rakovině.

Výtažek z indického kadidlovníku (Boswellia serrata) prokazatelně potlačuje 5-lipoxynegázu, jež je odpovědná za vznik zánětů. Dále kontroluje genovou expresi, silně potlačuje vznik prozánětlivých cytokinů vyskytujících se při BPH (benigní hyperplázie prostaty – zvětšení prostaty) a rakovině prostaty. Protizánětlivé účinky výtažku indického kadidlovníku byly prokázány studiemi na lidech. V těchto studiích byla prokázána efektivita výtažku indického kadidlovníku při proliferaci rakovinných buněk prostaty a zamezení jejich růstu. A to zabráněním tvorby krevních cév, které dodávají živiny aberantním buňkám. Další studie prokázala, že Kadidlovník pilovitý zabraňuje nejen růstu rakovinných buněk, ale také podporuje organismus v jejich sebezničení. REGEN50 STRONG s obsahem výtažku kadidlovníku indického, v kombinaci s dalšími ingrediencemi, chrání prostatu od zánětů a rakoviny prostaty.

Phytotherapy Research,Phytother. Res. 27: 218–226 (2013)Published online 23 April 2012 in Wiley Online Library(wileyonlinelibrary.com) DOI: 10.1002/ptr.4696
Improving BPH symptoms and sexualdysfunctions with a saw palmetto preparation? Results from a pilot trial†Andreas Suter,1,4*Reinhard Saller,2Eugen Riedi3and Michael Heinrich41Medical Department, A. Vogel Bioforce AG, Roggwil, Switzerland2Institute of Natural Medicine, Zurich University Hospital, Zurich, Switzerland3Urological practice, Chur, Switzerland4School of Pharmacy, University of London, University College London, London, United Kingdom
Bartlet A et al. Efficacy of Pygeum africanum extract in the tretment of micturitional disorders due to benign prostatic hyperplasia. Evaluation of objective and subjective parameters. A multicentre, randomized, double-blind trial. Wiener Klinische Wochenschrift, 1990, 102:667-673
A double-blind, randomized, pilot dose-finding study of maca root (L. meyenii) for the management of SSRI-induced sexual dysfunction.
CNS Neurosci Ther 2008 Fall;14(3):182-91 (ISSN: 1755-5930). Dording CM; Fisher L; Papakostas G; Farabaugh A; Sonawalla S; Fava M; Mischoulon
Carbin BE, Eliasson R. Treatment by Curbicin in benign prostatic hyperplasia (BPH). Swed J Biol Med . 1989;2:7–9.
Carbin BE, Larsson B, Lindahl O. Treatment of benign prostatic hyperplasia with phytosterols. Br J Urol . 1990;66:639–41.
Schiebel-Schlosser G, Friederich M. Phytotherapy of BPH with pumpkin seeds–a multicenter clinical trial. ZeitsPhytother . 1998;19:71–6.
J Herb Pharmacother. 2005;5(4):1-11.
Urtica dioica for treatment of benign prostatic hyperplasia: a prospective, randomized, double-blind, placebo-controlled, crossover study.
Frank, M.B., Yang, Q., Osban, J., Azzarello, J.T., Saban, M.R., Saban, R., Ashley,
R.A., Welter, J.C., Fung, K.M. and Lin, H.K. (2009). Frankincense oil derivedfrom Boswellia carteri induces tumor cell specific cytotoxicity.
BMC ComplementAltern. Med.,18: 9:6

 

Znalecký posudek

Nutrilago REGEN50 a REGEN50 STRONG jsou přírodní doplňky stravy, které v jediné kapsli obsahují kombinaci všech ingrediencí, které mají prokazatelně kladný vliv na zdraví prostaty. Produkty REGEN50 jsou efektivním řešením a první volbou mnoha mužů, které trápí problémy s prostatou, impotencí, nízkým libidem a sníženou hladinou testosteronu. Doplněk stravy REGEN50 je doporučen mužům, kteří chtějí zlepšit prevenci možných problémů způsobených přibývajícím věkem, ale také další možné symptomy spojované s prostatitidou, benigní hyperplazií prostaty, rakovinou prostaty, ztrátou libida a testosteronu nebo problémů s erektilní dysfunkcí – e.g. impotencí.

Mezi symptomy indikující problém s prostatou patří: častější potřeba močení během dne i noci, urgentní potřeba, slabý proud moči, pálení během močení, pálení během močení, časté buzení během noci s potřebou močení, problémy se zahájením toku moči, drobné močení, pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře.

Čím dříve si všimnete symptomů problémů s prostatou a jejich včasnější řešení, tím máte větší šanci na úspěšné řešení neinvazivní a přírodní cestou.

Mezi symptomy indikující problém s prostatou patří:

  • častější potřeba močení během dne i noci;
  • močová urgence;
  • slabý tok a proud moči;
  • pálení během močení;
  • časté buzení v nočních hodinách s potřebou močení;
  • problémy při počátku močení;
  • drobné močení;
  • pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře.

Secure Payment

JEDNODUCHÝ NÁKUP & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, Diskrétní nákup a Bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Dodání je zdarma u objednávek nad 1780 Kč. Veškeré produkty jsou baleny diskrétně. 〉 >Vice...