OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@regen50-nutrilago.cz

Přírodní a efektivní řešení pro Prostata,
Urologické problémy, Potence, Libido a Vitalita

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

REGEN50 a REGEN50 STRONG jsou efektivní díky vysoce kvalitní a speciální extrakci raw materiálů, ze kterých jsou vyráběny. Formule obou produktů je vyráběna z mnoha bylinných výtažků, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Na dnešním trhu existuje mnoho podobných produktů, nicméně pouze REGEN50 a REGEN50 STRONG kapsle obsahují toto množství aktivních, 100% přírodních ingrediencích s vysokou kvalitou extraktování v tom nejúčinnějším a nejsprávnějším poměru. Všechny ingredience a finální produkty procházejí přísnou kvalitativní a bezpečnostní kontrolou. Produkty Nutrilago REGEN50 jsou vyráběny v Německu (EU) pod certifikací ISO 9001, HACCP, GMP a neobsahují žádná GMO. Neobsahují ingredience živočišného původu a jsou tak vhodné pro vegany a vegetariány.

Nutrilago REGEN50 a REGEN50 STRONG jsou registrovanými produkty (Klasifikační čísla: 541-02/17-01/629 | 541-02/17-01/630).

INGREDIENCE KAPSLÍ

Regen50

 • 230,00 mg Výtažek Sabal palmetto (Výtažek bobulí Sabal Palmetto)
 • 320,00 mg Výtažku dýňových semínek
 • 406,00 mg Extraktu kůry africké švestky
 • 52,78 mg Fytosterol
 • 45,00 mg Vitamín C (L-Ascorbic)
 • 13,40 mg Vitamin E (Tocopheryl)
 • 9,10 mg Vitamin B6 (Pyridoxine)
 • 3,28 mg Zinek
 • 0,70 mg Hořčík

REGEN50 je unikátní, účinný, přírodní a neinvazivní způsob, jak bezpečně zabránit nebo zpomalit onemocnění a kondice jakými jsou benigní zvětšení prostaty (benigní hyperlazie prostaty BPH), hypertrofie, prostatitida, a další příbuzné onemocnění, které mohou ovlivnit muže i ženy, zejména neúplné vyprázdnění močového měchýře, časté močení během dne i noci, urgence vyprázdnění, nepravidelný proud moči, neschopnost zadržet moč, slabý proud moči, drobné močení a bolestivé močení.

REGEN50 nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Pokud máte alergii na jakoukoliv ingredienci nebo si nejste jisti, zda můžete REGEN50 používat, doporučujeme vám konzultovat lékaře nebo lékárníka. Tyto produkty nejsou určeny jedincům mladším 18 let.

INGREDIENCE KAPSLÍ

Regen50Strong

 • 230,00 mg Výtažek Sabal palmetto (Výtažek bobulí Sabal Palmetto)
 • 360,00 mg Výtažek kořene kopřivy
 • 416,00 mg Výtažek kůry africké švestky
 • 54,08 mg Fytosterol
 • 100,00 mg Prášek kořene Maca
 • 100,00 mg Výtažku indického kadidlovníku
 • 60,00 mg Výtažek rajčat
 • 6,00 mg Lykopen
 • 45,00 mg Vitamín C (L-Ascorbic)
 • 13,40 mg Vitamin E (Tocopheryl)
 • 9,10 mg Vitamin B6 (Pyridoxine)
 • 14,60 mg Zinek
 • 0,70 mg Hořčík
 • 82,70 mg L-argininu

Kapsle REGEN50 STRONG obsahují vyšší koncentraci účinnýh aktivních ingrediencí než kapsle REGEN50.

REGEN50 STRONG je určen pro muže, kteří trpí dysfunkcí erekce a spojených kondicí (sexuální impotence), benigní zvětšení prostaty (BPH), hypertrofií prostaty, prostatitidou a zdravotními problémy mezi které patří neúplné vyprázdnění močového měchýře, časté močení během dne i noci, urgence vyprázdnění, nepravidelný proud moči, neschopnost zadržet moč, slabý proud moči, drobné úniky moči a bolestivé močení.

REGEN50 STRONG nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Pokud máte alergii na jakoukoliv ingredienci nebo si nejste jisti, zda můžete REGEN50 STRONG používat, doporučujeme vám konzultovat lékaře nebo lékárníka. Tyto produkty nejsou určeny jedincům mladším 18 let.

Sabal palmetto (Serenoa repens)

Je často využívána při problémech močových cest a BPH v 1. a 2. stádiu.

Sabal palmetto je palma trpasličí jejíž ovoce s blahodárnými účinky na lidské zdraví se používá k výrobě extraktů. Jedná se jednu z hlavních složek, které se používají při léčbě prostaty a močových cest a jako prevence rakoviny díky obsahu fytosteroly, bylinné steroly, flavonoidy, mastné kyseliny atd.Ačkoliv synergické vlastnosti extraktu jsou velmi důležité, hlavním elementem pro farmaceutické účely jsou fytosteroly (β-sitosterol). Funguje jako inhibitor pro 5-alfa reduktázu (která snižuje hodnoty DHT – aktivní formy testosteronu, dihydrotestosteronu – hlavní stimul pro zvětšení prostaty) a zabraňuje jeho ukládání k prostatě.

Výtažek z dýňových semínek (Cucurbita moschata)

Má léčivé účinky na onemocnění prostaty.

Dýně původně pochází ze Severní Ameriky, kde ji tamní obyvatelé využívají pro léčbu různých problémů zdraví. Dýňová semínka jsou bohatým zdrojem aminokyselin, fytosterolů, zinku a dalších minerálů a vitamínů. Tou nejdůležitější složkou je beta-sitosterol, který brání změnu enzymu testosteronu na dihydrotestosteron, což může způsobit nadměrný růst prostaty.

Výtažek z kůry africké švestky (Pygeum africanum)

V kombinaci s dalšími ingrediencemi dokáže ulevit od problému s prostatou, zvyšuje libido a sexuální potenci.

Slivoň africká dorůstá do výšky až 25 metrů a její nejdůležitější částí je její kůra, která je bohatá na oleje a další aktivní složky. Běžně je používaná pro sexuální výdrž, silnější potenci, záněty a infekce močových cest, benigní prostatické změny, malárii, bolesti břicha apod. Prokázala se jako efektivní pří léčbě benigní hyperlazie prostaty (BHP) a při prevenci proti rakovině prostaty. Podle řady vědeckých studií má tento výtažek, v kombinaci s dalšími přírodními látkami, blahodárný účinek na boj s nemocemi prostaty.

 

Výtažek z kořene kopřivy (Urticae dioica)

Řada vědeckých studií doporučuje využívat kopřivy při léčbě hyperlazie prostaty.

Kopřivy obsahují řadu účinných ingrediencí, jakými jsou aminokyseliny, lignany, vitamín C, beta-sitosterol, které mají ověřené účinky při léčbě prostaty, potence a libida. Kořen kopřivy, v kombinaci s dalšími přírodními složkami, má pozitivní účinky při léčbě hyperlazie prostaty a rakoviny prostaty, snížení proliferace rakovinných buněk bez ovlivnění tkáně. Další studie prokázaly, že kopřivy dokáží omezit růst nádorů až o 30%. Celá řada studií potvrdila účinnost kořene kopřivy v léčbě prostaty a močových cest.

Prášek kořene Maca (Lepidium meyenii)

Zvyšuje sexuální energii, navrací vitalitu a ovlivňuje sexuální potenci.

Maca je po celém světě používána jako afrodiziakum. Působí na zlepšení nálady, zvýšení energie a výrazném zkvalitnění libida. Dokáže pomoci lidem, kteří chtějí posílit energii a vitalitu těla. Jako afrodisiakum spadá do kategorie středně těžkých látek. Výsledky vědeckých studií prokázaly, že Maca má výrazný vliv na zlepšení erekční dysfunkce (sexuální potence) u mužů a v rámci snížení produkování DHT v těle. Zlepšuje produkci spermatu, jeho mobilitu a objem. Má výrazný efekt na zvýšení sexuální energie a zlepšení slabé a mírné erekční dysfunkce.

Výtažek z indického kadidlovníku (Boswellia serrata)

Má protizánětlivé účinky a pomáhá zamezit růstu rakoviny prostaty.

Díky svým neuvěřitelným protizánětlivým účinků je kadidlo získáváno přímo z indického Kadidlovníku pilovitého, a používáno pro lékařské účely. Podle provedených studií dokáže výtažek z indického kadidla kontrolovat genovou expresi a silně potlačit vznik prozánětlivých cytokinů obsažených v BHP a rakovině prostaty. Studie dále prokázaly, že tento výtažek je účinný je při kontrole proliferace buněk rakoviny prostaty a jako blokátor růstu rakoviny prostaty.

Výtažek z rajčat (Solanum lycopersicum)

Rajčatový lykopen je antioxidantem, který chrání zdraví prostaty a působí na hyperlazii.

Lykopen rajčat je antioxidantem ze skupiny karotenoidů, který efektivně působí při léčbě a prevenci rakoviny prostaty. Rajčata, stejně tak jako rajčatové produkty, jsou bohaté na lykopen. Ten chrání proti degenerativním chorobám, které vznikají vlivem volných radikálů. Vědecké studie prokázaly, že lykopen snižuje vznik zvýšených hodnot PSA v krvi pacientů s prostatickou hyperlazií.

Zinek (Zincum)

Ovlivňuje kvalitu spermatu, zdraví prostaty, snižuje zvětšení prostaty a zvyšuje tvorbu testosteronu.

Zinek je pro všeobecně důležitý pro sexuální zdraví. Účinně zmenšuje oteklou prostatu. Studie prokázaly, že přítomnost zinku v těle pomáhá snížit a potlačit růst nádoru prostaty. Epidemiologické studie prokázaly, že muži s vyšším obsahem zinku v těle (přijímaném potravinami nebo potravinovými doplňky) mají vyšší ochranu proti pokročilé rakovině prostaty. Přidání zinku do každodenního jídelníčku má pozitivní účinky na zdraví těla a snižuje zvětšení prostaty. Dále zvyšuje tvorbu testosteronu, což pomáhá zvýšit mužské libido a kvalitu spermatu. Nedostatek zinku způsobuje pokles hladiny testosteronu, zejména u starších mužů.

Vitamíny B6, C, a E

Jsou šampiony v prevenci onemocnění prostaty a zachování dobrého zdraví prostaty.

Vitamíny jsou důležitým doplňkem pro správnou funkci celého lidského těla. V produktech REGEN50, spolu s dalšími složkami, hrají vitamíny důležitou roli při boji proti onemocnění prostaty a jako prevence. Vitamín B6 pomáhá snižovat chromozomální zlomeniny a riziko rakoviny prostaty. Vitamin C funguje stejně jako vitamín B6, chrání chromozomy. Vitamín E ovlivňuje proudění krve a krevní oběh a působí jako přírodní afrodiziakum. Nedávné studie prokázaly, že vitamín E pomáhá zachovat přirozené zdraví prostaty a zároveň ji chrání.

L-arginin

V kombinaci s ostatními ingrediencemi je L-arginin klíčovým faktorem pro lepší sexuální potenci.

L-Arginin je aminokyselina, která pomáhá při léčbě nemocí a komplikací spojovaných s prouděním krve, ke kterým patří erektilní dysfunkce, ucpané tepny, aj. Zvyšuje hladinu Oxidu dusnatého (NO) v krvi, uvolňuje arterie a zlepšuje oběh krve. L-Arginin je považován za silný prvek pro potenci a udržení erekce.

Magnézium (Hořčík)

Zejména efektivní při řešení onemocnění a jiných potíží s prostatou.

Magnézium je nezbytným minerálem pro správné funkce metabolického systému těla, bez něj se lidské tělo neobejde. Pravidelní přísun horčíku byl prokázán jako velmi efektivní při boji s mnoha druhy nemocí, včetně rakoviny prostaty. Studie prokázaly, že komplikace spojené s prostatou jsou redukovány při pravidelném příjmu hořčíku. Je prokázáno, že zabírá na problémy se zvětšením prostaty a potlačením infekcí. Výzkum prokázal, že hořčík je efektivní prevencí proti vzniku rakoviny. Výrazně pomáhá redukovat únavu a vyčerpání.