OBJEDNÁVKY A INFORMACE
info@regen50-nutrilago.cz

Přírodní a efektivní řešení pro Prostata,
Urologické problémy, Potence, Libido a Vitalita

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

Často kladené otázky

1. Co je REGEN50?

REGEN50 je 100% přírodní doplněk stravy pro muže ve formě kapslí. Ty obsahují bezpečnou a účinnou formuli 8 rostlin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Účinnost udržuje zdravou prostatu, což bylo ověřeno řadou studií a výzkumů. Kapsle REGEN50 působí na kondici prostaty a uchování normální hladiny hormonů u mužů středního a vyššího věku. Kapsle REGEN50 léčí zánět prostaty a snižuje symptomy spojené se zvětšením prostaty a prostatitidy.

Kombinací přírodních ingrediencí v REGEN50 kapslích, jako jsou extrakt z ovoce Sabal palmetto, extrakt z Dýňových semínek, Africká švestková kůra, vitamíny a minerály. Všechny složky efektivně působí na správné fungování močových funkcí a snižují pravděpodobnost vzniku zvětšení prostaty (BPH), prostatitidy nebo rakoviny prostaty. Produkty REGEN50 jsou přírodním zdrojem beta-sitosterolu.

REGEN50 nezpůsobuje vedlejší účinky. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, která nevyžaduje lékařský předpis. Proces objednání je velmi jednoduchý, bezpečný a zcela diskrétní.

> Přečtěte si více o účincích a 100% přírodních ingrediencích REGEN50.

> Prohlédněte si naše ceny a objednejte si svůj REGEN50.

2. Kdo může těžit z používání produktu REGEN50?

REGEN50 jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií. U mužů, při pravidelném používání, mohou kapsle REGEN50 zlepšit funkce prostaty, regenerovat prostatu a působit jako prevence proti problémům s prostatou. Jsou efektivní při boji se symptomy benigního zvětšení prostaty (BHP) a je prevencí a zpomalením hypertrofii prostaty. Zároveň zachovávají normální hladinu testosteronu. Jak u mužů, tak žen zabírají na problémy s močením (neschopnost vyprázdnění, časté močení během noci, močovou naléhavost, nepravidelné močení, neschopnost zadržení moči, slabý proud močení nebo bolestivé močení.

Kromě žen a mužů ve středním věku mohou kapsle REGEN50 používat také mladí muži, a to pro zachování zdravé úrovně testosteronu a jako prevenci proti onemocnění prostaty. Mladé ženy používají kapsle REGEN50 pro boj proti problémům močových cest. Při pravidelném používání dle instrukcí na příbalových informacích je velmi efektivní s dlouhotrvajícími následky. REGEN50 nezpůsobuje vedlejší účinky. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, pro jehož vydání není zapotřebí lékařský předpis. Prodej objednání je velmi jednoduchý, bezpečný a zcela diskrétní.

> Přečtěte si více o účincích a 100% přírodních ingrediencích REGEN50.

> Prohlédněte si naše ceny a objednejte si svůj REGEN50.

3. Co je REGEN50 STRONG?

REGEN50 STRONG je 100% přírodní doplněk stravy pro muže ve formě kapslí. Ty obsahují bezpečnou a efektivní formuli skládající se z 12 druhů rostlin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Díky tomu se jedná o produkt s nejvyšším obsahem přírodních látek na trhu. Také díky tomu je tento produkt až 4x efektivnější než jiné dostupné produkty jemu podobné. Účinnost ingrediencí, které vytváří tuto silnou formuli produktu REGEN50 STRONG byly několikrát prokázány studiemi a testy. REGEN50 STRONG působí kladně na celkové zdraví prostaty a močového ústrojí, zachování normálních úrovní testosteronu u mužů středního a vyššího věku, zvýšení sexuálního nutkání (libido) a funguje jako prevence a zmírnění symptomů erektilní dysfunkce.

REGEN50 STRONG nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, pro jehož vydání není zapotřebí lékařského předpisu. Prodej objednání je velmi jednoduchý, bezpečný a zcela diskrétní.

> Přečtěte si více o účincích a 100% přírodních ingrediencích REGEN50.

> Prohlédněte si naše ceny a objednejte si svůj REGEN50.

4. Pro koho je používání REGEN50 STRONG dobré?

REGEN50 STRONG kapsle jsou určeny pro muže všech věkových kategorií a jejich celkové zdraví prostaty a močových cest, pro zachování normálních úrovní hormonů u mužů středního věku, zachování dobrého libita (sexuální touhy), zachování vitality a zabránění a snížení symptomů erektilní dysfunkce (mužská impotence). Při dlouhodobém používání posiluje potenci a sexuální energii, snižuje sexuální dysfunkce.

Efektivně zlepšují funkce prostaty, regenerují prostatu a fungují jako prevence. Jsou efektivní při řešení problémů s močením, jakými jsou například neúplné vyprázdnění močového měchýře, časté močení během dne i noci, urgence vyprázdnění, nepravidelný proud moči, neschopnost zadržet moč, slabý proud moči, drobné močení a bolestivé močení. Jsou efektivní při řešení symptomů benigního zvětšení prostaty (BHP) a jako prevence a zpomalení procesu hypertrofie prostaty. Jsou navíc přírodním zdrojem beta-sitosterolu.

Kromě mužů ve středním a pokročilém věku, kapslí REGEN50 STRONG využijí také mladí muži, a to pro zachování zdravé a přirozené funkce erekce (jako prevence proti impotenci), pro zachování normální úrovně testosteronu, a jako prevenci onemocnění prostaty a močového ústrojí. Při dlouhodobém používání dle pokynů na příbalových informací má velmi efektivní a dlouhotrvající účinky.

REGEN50 STRONG nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, pro jehož vydání není zapotřebí lékařského předpisu. Prodej objednání je velmi jednoduchý, bezpečný a zcela diskrétní.

> Přečtěte si více o účincích a 100% přírodních ingrediencích REGEN50.

> Prohlédněte si naše ceny a objednejte si svůj REGEN50.

5. Jaký je rozdíl mezi produkty REGEN50 a REGEN50 STRONG?

REGEN50 efektivně funguje při léčbě onemocnění prostaty a močových cest. Zbavuje a symptomů a efektivně léčí. Je zároveň efektivní na zachování normální hladiny testosteronu. Obsahuje 8 druhů přírodních ingrediencí, které mají pozitivní vliv na prostatu a močové ústrojí.
> Přečtěte si více o 100% přírodních ingrediencích.

REGEN50 STRONG obsahuje větší a silnější koncentraci 12 aktivních složek, které kromě kladného vlivu na zdraví prostaty a močového ústrojí zároveň zlepšují mužskou potenci (erektilní disfunkci), libido, sexualní energii, zachování normální úrovně testosteronu, a celkového sexuálního zdraví u mužů. Efektivně zlepšuje funkce prostaty, regeneruje prostatu a funguje jako prevence. Účinně řeší problémy, jako jsou neúplné vyprázdnění močového měchýře, časté močené během dne i noci, urgence vyprázdnění, nepravidelný proud moči, neschopnost zadržet moč, slabý proud moči, drobné močení a bolestivé močení. Jsou efektivní při řešení symptomů benigního zvětšení prostaty (BHP) a jako prevence a zpomalení procesu hypertrofie prostaty. Jsou navíc přírodním zdrojem beta-sitosterolu.

Kromě mužů ve středním a pokročilém věku, kapslí REGEN50 STRONG využijí také mladí muži, a to pro zachování zdravé a přirozené funkce erekce (jako prevence proti impotenci), pro zachování normální úrovně testosteronu, a jako prevenci onemocnění prostaty a močového ústrojí.
> Přečtěte si více o výhodách produktů REGEN50.

REGEN50 a REGEN50 STRONG nezpůsobují žádné vedlejší účinky. Jedná se o registrovaný doplněk stravy, pro jehož vydání není zapotřebí lékařského předpisu. Prodej objednání je velmi jednoduchý, bezpečný a zcela diskrétní.

> Přečtěte si více o účincích a 100% přírodních ingrediencích REGEN50.

> Prohlédněte si naše ceny a objednejte si svůj REGEN50.

6. Jak používat REGEN50 a REGEN50 STRONG?

Vezměte si jednu kapsli REGEN50 or REGEN50 STRONG s 200 ml dvakrát denně, a to během jídla nebo po jídle (ráno a večer). Kapsle REGEN50 jsou vhodné pro vegany a vegetariány. Pro optimální výsledky užívejte kapsle denně po dobu 90 dnů, bez vynechávání. Jedno balení obsahuje 60 kapslí, které vystačí na 30 dní. Jsou vhodné pouze pro ústní podání. Uchovávejte mimo dosah dětí, na temném místě a při maximální teplotě 25°C (77°F). Produkty nejsou vhodné pro jedince mladší 18 let.

7. Jsou REGEN50 a REGEN50 STRONG kvalitní doplňky stravy?

Produkty REGEN50 a jejich formule jsou založeny na dlouhodobém výzkumu. Mnoho studií prokázalo účinnost ingrediencí, kterých je v doplňcích stravy REGEN50 využíváno.

Kapsle REGEN50 obsahují přírodní ingredience, které umožňují rychlé a účinné řešení. Všechny přírodní ingredience jsou vybírány s pečlivostí a v účinném poměru. Kromě prvotřídní kvality ingrediencí se REGEN50 liší od své konkurence také prvotřídní kvalitou rostlinných extraktů. Z tohoto důvodu je REGEN50 první volbou mnoha zákazníků napříč 12 státy EU.

Produkty REGEN50 jsou vyráběny v Německu (EU) ve vysoce kvalitních prostorách jež dodržují nejvyšší standardy kvality REGEN50 (ISO 9001, GMP, HACCP). Neobsahují žádné ingredience živočišného původu nebo geneticky modifikované organismy. Všechny ingredience jsou podrobovány mikrobiologickému testování na těžké kovy. Produkty REGEN50 jsou vhodné pro vegany a vegetariány.

REGEN50 jsou vysoce kvalitní, bezpečné a účinné produkty, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

8. Jaké jsou ingredience produktů REGEN50?

Veškeré ingredience jsou pečlivě vybírány a mají ověřené účinky. Naše produkty obsahují pouze vysocekvalitní extrakty rostlin, vitamíny a antioxidanty. Více informací najdete zde.

Ingredience produktů REGEN50 jsou zcela přírodní. Všechny přírodní ingredience jsou vybírány s pečlivostí a v účinném poměru. Kromě prvotřídní kvality ingrediencí se REGEN50 liší od své konkurence také prvotřídní kvalitou rostlinných extraktů. Z tohoto důvodu je REGEN50 první volbou mnoha zákazníků napříč 12 státy EU.

Složení kapslí REGEN50 je: Extrakt z ovoce Sabal palmetto, extrakt z dýňových semínek, extrakt kůry africké švestky, vitamín C, vitamín E, vitamín B6, zinek, hořčík.

Složení kapslí REGEN50 STRONG: extrakt z ovoce Sabal palmetto, extrakt z kořene kopřivy, extrakt z kůry africké švestky, prášek z kořene maca, výtažek z indického kadidlovníku, výtažek z rajčat – lykopen, vitamín C, vitamín B6, zinek, hořčík, l-arginin.

9. Objevují se při používání produktů REGEN50 vedlejší účinky?

REGEN50 a REGEN50 STRONG obsahují pouze přírodní ingredience. Při pravidelném používání dle instrukcí na příbalových informacích nepůsobí žádné vedlejší reakce. Tak jako u všech doplňků stravy, pokud si nejste jisti, zda můžete naše produkty používat, doporučujeme vám se poradit s lékařem nebo lékárníkem.Doplněk stravy REGEN50 není určen dětem.

Pokud trpíte alergií na jakoukoliv z ingrediencí uvedených na balení produktů REGEN50 nebo REGEN50 STRONG a na našich webových stránkách, produkty nepoužívejte. Produkty nejsou farmaceutiky a k jejich prodeji není zapotřebí lékařského předpisu.

10. Použití produktu REGEN50 s jinými produkty.

Formule, vynalezená pro kapsle REGEN50 A REGEN50 STRONG podléhala dlouholetému výzkumu a testování za účelem vývoje nejoptimálnějšího, přírodního a neinvazivního bezpečného řešení pro ulevení od bolestí a zánětu spojených s prostatou, potencí, libidem a pro zachování zdravých hodnot testosteronu.

Pro dosažení optimálních výsledků není doporučeno používat podobných produktů od jiných výrobců, určených k léčbě podobných kondicí nebo zánětů.

REGEN50 a REGEN50 STRONG jsou zcela přírodními doplňky stravy, které nepůsobí vedlejší účinky. Použití s jinými farmaceutiky není kontraindikováno, pokud vámi používané léky specificky nevyžadují vyvarování se některé z ingrediencí, jež jsou zmíněny v informacích produktů REGEN50. Více informací o ingrediencích produktu REGEN50 najdete tady.

Pokud si nejste jisti, zda můžete REGEN50 užívat, doporučujeme se poradit s lékařem nebo lékárníkem. REGEN50 a REGEN50 STRONG není vhodný pro jedince mladší 18 let.

11. Za jak dlouho začne tento produkt zabírat?

REGEN50 a REGEN50 STRONG obsahují aktivní přírodní ingredience, které zabírají ihned po prvním použití, tedy do několika minut. Tyto přírodní kapsle mají dlouhotrvající účinky a velkou škálu pozitivních léčivých efektů na všechny orgány a části lidského těla. Jako všechny doplňky stravy, i tento funguje pomaleji než farmaceutika, nicméně jejich efekt je dlouhotrvající a výhodný pro celé tělo, bez vedlejších účinků. Nicméně, trvá několik dní, než se v těle nakumuluje dostatečné množství léčivých látek, které zajišťují optimální účinek. Optimální účinky se u každého člověka dostavují jinak, nicméně, většinou se jedná o rozmezí sedmi až patnácti dnů od prvního použití. Doporučujeme kapsle užívat pravidelně, po dobu minimálně 30 dní, bez vynechání. Mezi produkty REGEN50 a REGEN50 STRONG je rozdíl v síle a čase účinků.

Nejrychlejších výsledků je dosaženo při užívání kapslí v souladu s informacemi na příbalových letácích, přinejmenším po dobu 30 dnů, bez vynechávání.

12. Co je prostata a jaké jsou symptomy onemocnění prostaty?

Prostata je mužská složená tuboalveolární exokrinní žláza reprodukčního systému. Její velikost i tvar je podobný ořechu a je umístěná ve spodní části pánvi, pod močovým měchýřem a přímo před konečníkem. Obklopuje močovou trubici, která je používána pro vylučování moči z těla.Funkcí prostaty je oddělení vlastní lehke alkalické a mléčné tekutiny, která umožňuje spermatu přežít období mezi ejakulací a oplodněním. Prostata se s věkem muže mění a zvětšuje, tím může tlačit na močovou trubici a způsobit problémy při močení. Mezi symptomy indikující problém s prostatou patří: častější potřeba močení během dne i noci, urgentní potřeba, slabý proud moči, pálení během močení, časté buzení z důvodu potřeby močení, bolest v dolním podbřišku, rozkroku a za konečníkem, pocit bolesti a tlaku v konečníku, ztráta libida a sexuální vášně, bolestivá ejakulace.

13. Co je impotence a jaké jsou její symptomy?

Erekční dysfunkce nebo impotence znamená nemožnost dosažení a zachování erekce za účelem pohlavního styku. Problémy s impotencí se zvyšují s přibývajícím věkem, ačkoliv se nejedná pouze o problém způsobený starším věkem. Zhruba 5 procent mužů ve věku 40 let čelí problémům s impotencí, u mužů starších 65 let se jedná o 15 až 25 procent mužů. Erektilní dysfunkce (impotence) je způsobena řadou fyzických i psychických faktorů. Mezi symptomy erektilní dysfunkce patří změny ve stabilitě erekce (schopnost udržet si erekci a ztopoření penisu), a náhlá impotence, jež je reakcí na danou situaci (psychologické příčiny).

14. Informace o Dopravě, Poštovné a Doprava Zdarma.

Doprava je zdarma u objednávek nad 1780 Kč. Pokud je celková cena vaší objednávky nižší než 1780 Kč, bude vám účtován poplatek za poštovné ve výši 90 Kč. Nejsou účtovány žádné skryté poplatky.

Objednávky doručuje náš partner – kurýrní služba GLS. Pokud je produkt objednán před 12:00, bude váš balíček odeslán v ten samý den, v výjimkou víkendů a státních svátků. Dodání balíčku trvá v rozmezí od 2 do 3 pracovních dnů, ode dne odeslání. Pokud balíček neobdržíte do 4 pracovních dnů, neváhejte nás kontaktovat. Kurýr vás bude před dodáním kontaktovat, v případě vaší nepřítomnosti na adrese dodání se tímto způsobem domluví náhradní termín dodání. Při zadávání objednávky doporučujeme poskytnout adresu, na které se budete vyskytovat v průběhu následujících 2-4 pracovních dnů, v dopoledních hodinách. Pokud bude balíček doručován na místo vašeho pracoviště, uveďte adresu včetně názvu firmy nebo instituce. Balíčky jsou baleny diskrétně.

Při objednávce produktů z naší oficiální stránky garantujeme expresní dodání, nejnižší cenu a naprostou diskrétnost.

Objednání produktů REGEN50 je jednoduché a rychlé, nákup i platba jsou diskrétní a 100% bezpečná.

Svou objednávku na REGEN50 můžete zadat následujícími způsoby:

1) Objednáním z těchto stránek. Klikněte sem a zadejte objednávku využitím našeho Objednávkového formuláře (zvolte produkt, množství, klikněte na další a vyplňte své osobní údaj, zvolte platební metodu. Objednávku potvrdíte kliknutím na Odeslat).

2) Objednání emailem na adrese: info@regen50-nutrilago.cz. Během psaní zprávy prosím uveďte následující osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, PSČ, město), včetně informace, který produkt si chcete objednat a v jakém množství. Po odeslání emailu s vaší objednávkou obdržíte žádost na platbu využitím systému PayPal. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.


Veškeré vaše osobní informace jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony a vyhláškami o ochraně osobních údajů, za důrazem na zachování vašich osobních údajů v bezpečí a anonymitě. Vaše osobní údaje nebudou sdíleny ani zpřístupněny třetím stranám.

15. Jednoduchá objednávka, Diskrétní nákup a Bezpečná platba.

Objednání produktů REGEN50 je jednoduché a rychlé, nákup i platba jsou diskrétní a 100% bezpečná.

Svou objednávku na REGEN50 můžete zadat následujícími způsoby:

1) Objednáním z těchto stránek. Klikněte sem a zadejte objednávku využitím našeho Objednávkového formuláře (zvolte produkt, množství, klikněte na další a vyplňte své osobní údaj, zvolte platební metodu. Objednávku potvrdíte kliknutím na Odeslat).

2) Objednání emailem na adrese: info@regen50-nutrilago.cz. Během psaní zprávy prosím uveďte následující osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, PSČ, město), včetně informace, který produkt si chcete objednat a v jakém množství. Po odeslání emailu s vaší objednávkou obdržíte žádost na platbu využitím systému PayPal. Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby.

Před dodáním vás bude kontaktovat kurýr, pokud se zrovna nenacházíte na adrese dodání, je možné domluvit náhradní termín nebo lokalitu. Při zadávání objednávky doporučujeme zadat adresu na které se budete nacházet během následujících 2-4 pracovních dnů, v dopoledních hodinách. Pokud si necháte objednávku dodat do místa pracoviště, je nutné kromě adresy zadat také jméno firmy nebo instituce. Balíčky jsou baleny diskrétně.


100% bezpečná platba.

Poskytujeme platební metody v souladu se standardy PCI.

1.  Bezpečná platba využitím vaší Debetní nebo Kreditní karty (Visa, Mastercard, Maestro, American Express, Discover…) v souladu s PCI standardy. Podmínky pro platby kreditními kartami online vyžadují zajištění bezpečné online transakce s ochranou proti krádeži identity. Čísla vašich debetních/kreditních karet NIKDY neukládáme.

 

2. Platba službou PayPal; kreditní kartou můžete se službou PayPal platit i bez PayPal účtu.

3. Bankovní převod; Platba předem (faktura) – platba převodem nebo využitím internetového bankovnictví.


Se všemi osobními údaji je nakládáno v souladu s příslušnými zákony a vyhláškami, a to s nejvyšším důrazem na ochranu vašeho soukromí a anonymity. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v tajnosti a nejsou zpřístupňovány žádné třetí straně. Čísla vašich debetních/kreditních karet NEUKLÁDÁME.

16. Jsou balíčky baleny diskrétně?

Diskrétnost našich zákazníků je pro nás důležitá, proto jsou balíčky odesílány bez loga a nálepky indikující jeho obsah. Kurýr služby GLS nemá žádné informace o obsahu balíčku. Můžete si být jisti, že kromě vás, o jeho obsahu nebude nikdo nic vědět.

 

17. Jak si můžu Produkty objednat pokud nežiji v České republice?

Pokud si chcete zakoupit naše produkty, ale nežijete na území České republiky, můžete tak učinit z mezinárodních internetových stránek na adrese www.regen50.com. Možností je nám zaslat vaše kontaktní údaje pro dodání na email: info@regen50-nutrilago.cz, naše produkty vám zašleme, ať již jste kdekoliv.

 

Secure Payment

JEDNODUCHÝ NÁKUP & BEZPEČNÁ PLATBA

Jednoduchá objednávka, Diskrétní nákup a Bezpečná platba. 〉 Vice...

delivery

BEZPLATNÉ A DISKRÉTNÍ DODÁNÍ

Dodání je zdarma u objednávek nad 1780 Kč. Veškeré produkty jsou baleny diskrétně. 〉 >Vice...